אמא גאה

אני שרית בן שימול 

ואני נשואה מזה 30 שנה לאבי ואמא ל 4 ילדים. חיי זרמו על מי מנוחות, עד שבני הצעיר בגיל 16.5. במהלך תקופת הלימודים בתיכון יצא מהארון כנער טרנסג'נדר ועבר התאמה מגדרית מנקבה לזכר.
החיים שלי השתנו מקצה לקצה. המשפחה כולה נאלצה להתמודד עם השינוי המאתגר. היו לא מעט מכשולים ונקודות משבר אשר בזכות הבחירה שלי, החלטתי והצלחתי לצמוח מהם.

השינוי הגדול שלי
בעקבות השינוי הגדול, בחרתי לעזוב את העבודה שלי בחברת תקשורת גדולה כמנחת סדנאות ומנהלת הדרכה ויצאתי לדרך חדשה.
כיום אני מלווה משפחות בתהליכי שינוי, מנחה סדנאות ומרצה על השינוי הגדול בחיי במטרה לעזור למשפחות אחרות בתהליך שהן עוברות עם הילדים שלהן וליוצאים מהארון, בתהליך היציאה והשיתוף המאתגר.

בהרצאה  "אמא גאה" אני פותחת חלון לחוויה שלי כאשה וכאמא, בתקופת השינוי המשמעותי בחיי ובחיי בני ומשפחתי.

זה סיפור על הורות, שלא תמיד עומדת בציפיות שלנו, על החשיבות בבחירה נכונה באופן ההתמודדות עם משבר ועל יצירת מציאות חדשה תומכת, מחזקת ומאחדת.

ההרצאה מהווה השראה לנחישות, חיוביות, נפילה לתהומות וצמיחה מחדש לחיים שלמים ומאושרים דווקא בזמן משבר, כל משבר.

למי זה מתאים?

ההרצאה שלי מתאימה לארגונים, למסגרות חינוכיות, למסגרות ציבוריות או הוריות ובעצם, לכולם.

כולנו חווים בחיים שלנו בכלל וכהורים בפרט, סיטואציות שאין לנו שליטה עליהן. מרביתנו מגיבים בניסיון לשנות את המצב או גרוע מזה – להישאב לתסכול ומרמור על מה שקרה לנו.  

העובדה היא שאנחנו לא יכולים לשנות את מה שקורה לנו בחיים, אבל אנחנו בהחלט יכולים לקבל החלטה איך לנתב את החיים שלנו לכיוון הנכון – דרך שתוביל אותנו לצמיחה, ותקדם אותנו בחיים במקום לחסום אותנו.

 בהרצאת "אמא גאה" מעבר לסיפור האישי של המשפחה שלי, אנחנו נבין ונגלה דרכי התמודדות, שיטות להתגברות ונקבל השראה להתמודדות עם כל משבר, בכל נושא.

הניסיון שלי, הרווח שלכם
בהרצאה שלי, אני משתפת בתקופה המאתגרת והמורכבת ביותר שעברתי בחיי. אני מספרת את הסיפור שלי, לא רק כדי להשמיע ולשתף, אלא בעיקר לספק השראה לשומעים, על התמודדות עם תקופות מאתגרות במיוחד. כאלה שלכולנו יש.
ההרצאה הינה הסיפור שלי, הדרך שפיתחתי להתמודדות והתקווה, שתוכלו ללמוד וליישם, בחיים האישיים והמקצועיים שלכם.

השראה והעצמה אישית

  • כלים ודרכים התמודדות עם משברים והפיכתם להזדמנויות
  • לקיחת ההובלה בכל מסגרת וביננו לבין עצמנו
  • חשיבה חיובית כאמצעי ודרך חיים

***לא ברור לי מה ואיך להציג כאן**

local הרצליה - ראיון עם שרית בן שימול אמא גאה

אמא גאה

שרית בן שימול מהרצליה, אם לארבעה ילדים, מתוכם בן טרנסג'נדר, מספרת על התהליך המורכב שעברה עד לקבלה המוחלטת של הבן. ויש לה גם מסר חשוב

קרא עוד »

** טופס הזמנת הרצאה**

דברו איתי