אימון אישי

אני מאמינה בפרואקטיביות ואופטימיות. לקחת שליטה על חיי, מתוך ידיעה שאני אחראית על הדרך והתוצאות וכמובן מודעת לחוזקות שלי.

בשיטה שלי – התבוננות נכונה במצב, קבלת החלטה על הדרך הנכונה ויישום תכנית פעולה מדויקת – יביאו לתוצאות הנכונות. גישה זו עזרה ועדיין עוזרת לי להתמודד עם אתגרים שונים במגוון תחומי החיים ואני שמחה לאפשר לך, ללמוד את השיטה ולהתאים אותה אליך.

תהליך אימון אישי, הוא תהליך מובנה, המאפשר לך לעשות שינוי בחייך. כאשר המטרה היא להגיע מנקודת מציאות עכשווית, ליצירה ומימוש מציאות עתידית טובה יותר. בשונה מטיפול פסיכולוגי, האימון הוא תהליך ממוקד של 10-15 מפגשים, בו אתה בוחר תחום בחייך בו הוא היית רוצה לחולל שינוי ובתחום זה האימון מתמקד. במהלך המפגשים, מקבלים המתאמנים כלים אשר מסייעים בהעלאת רמת המודעות העצמית, תחושת הצלחה, הכרה בחוזקות אישיות ויצירת מיקוד בדרך להגשמת מטרות.

אני מזמינה אותך לדבר איתי ולקבוע פגישת היכרות ללא התחייבות.

מתקשה בקבלת החלטות, הגשמת רצונות, שאיפות וחלומות? חווה משבר? רוצה להיות במקום אחר בחייך?

תהליך האימון עוזר לך לשים את עצמך במרכז, ליצור מפה אישית ולברר באמת מה חשוב לך בחיים – ובהתאם להציב מטרות, יעדים ולממש אותם. בתהליך שנעבור נזהה את החוזקות והיכולות האישיים שלך ונכיר יחד מהם החסמים אשר מונעים את ההתפתחות האישית שלך. התוצאה היא יצירת תשתית אישית ברורה וממוקדת, המורכבת מערכים, מהרצונות האמיתיים ומהאינטואיציה שלך, אשר יאפשרו לך חיים אותנטיים ומשמעותיים יותר.

בתהליך האימון, נוכל יחד לרכוש כלים ליצירת תמונת עתיד מיטבית. ללמוד איך לשחרר את הדברים שאינם תלויים בנו ולקחת שליטה בלהוביל את החיים במציאות המשתנה.

לי תמיד היתה תחושה שהילדים שלי הם כרטיס הביקור שלי. הגאווה שלי. מן תחושה שהם מייצגים אותי. כשהם היו קטנים, הייתי בשליטה מוחלטת על החיים שלהם. ככל שהם גדלו, הם התחילו לפתח דעה משל עצמם ובכל פעם שהרצון שלהם לא תאם את הדעה שלי, עלו בי מחשבות קשות – מה יגידו עליי? איפה טעיתי? כשילד שלי בוחר בדרך שונה – תחושת אובדן השליטה עלולה להתחזק. הילד חי במסלול חיים שונה ממני. פתאום אני כבר לא בעל הידע או בעל הדעה. מאזן הכוחות משתנה.

בנוסף במקרים רבים אנחנו כל כך מסורים לילדים שלנו שאנחנו שוכחים להשקיע בעצמנו – לשים אותי במרכז!

בתהליך האימון, נגלה יחד איך ניתן ליצור תמונת עתיד מיטבית. איך ניתן לשחרר מהדברים שאינם תלויים בי ולקחת שליטה ולהוביל את חיי במציאות המשתנה.

יציאה מהארון הוא תהליך מאתגר ומטלטל.  ההבנה שאני צריך לגלות את הזהות שלי – להבין מי אני באמת, מה מקומי ביחס לעולם ולסביבה ולהגיע להשלמה עם עצמי.

שלב החשיפה – שלב הגדרת הזהות שלי והחשיפה לסביבה מאתגרים ויכולים להוביל להשלכות דרמטיות עבור כל אחד שעובר תהליך כזה. אני משתף את החברים ובני המשפחה שלי.  העניין הוא – שמה שלי כבר ברור, לא תמיד מובן לסובבים אותי. הורים, אחים, סבים, המשפחה קרובה ורחוקה, חברים, קולגות לעבודה או לימודים – כולם נאלצים להתמודד עם מצב חדש ושונה כשאני בעצם, צריך להיות הדובר של השינוי (ולפעמים גם של כל הקהילה) אל מול הסביבה הקרובה והרחוקה.

יציאה מהארון של בן משפחה – יוצרת אפקט דומינו על כל יתר בני הבית. לא רק ההורים מושפעים מכך. אחים, סבים, והמשפחה הקרובה – כולם נאלצים להתמודד עם מצב חדש ושונה. האתגר גדל ומתעצם כשמדובר בתהליך של התאמה מגדרית (שינוי מין).

איך זה משפיע עליי? איפה זה פוגש אותי? איך אני יכול ללמוד להפריד בין הרצונות והדעות שלי לאלה של בן המשפחה שלי?

בתהליך האימון, נוכל יחד לרכוש כלים ליצירת תמונת עתיד מיטבית. ללמוד איך לשחרר את הדברים שאינם תלויים בנו ולקחת שליטה בלהוביל את החיים במציאות המשתנה.

נגלה מה החוזקות האישיות שיכולות להוביל אותך להתמודדות בריאה וטובה יותר בהתאם ליעדים עליהם נחליט יחד.