בשנה המורכבת הזו, אחת ההחלטות הכי חשובות שלי, הייתה להשקיע בעצמי, בנפש שלי. זה גרם לכל מיני חוסרים באיזון שבין הבחוץ לבפנים.
עד היום בעצם. ומאז, אני משתדל לעשות למען עצמי, כל יום. מבטיח לעשות. לא פחות מ-20 דקות. סרטונים, ספרים, מוסיקה… כל דבר שיהיה נטו להתפתחות האישית שלי.
אז לפני כחודש וחצי סיימתי תהליך אימון אישי אצל האישה המיוחדת הזו – Sarit Ben Shimol. אישה כריזמטית, פלפלית וחייכנית. בדיוק כמו האנשים שאני אוהב סביבי.
גילוי נאות, את שרית אני מכיר עוד מימיי סלקום הנדירים ולא ממש היינו בקשר, רק בחיים הוירטואליים, מדי פעם הצצנו אחת לשנייה.
חברה קרובה של שנינו, (שום דבר לא קורה במקרה! תזכרו את זה!), גרמה לאיחוד, שגרם להתפוצצות של אהבה וחיבור מדהים, שגרם לכך שעברתי אימון אישי של 3 חודשים שטס כמו 3 שבועות (נשבע!).
אימון שבמהלכו למדתי בעיקר על עצמי; לא לפחד מעצמי, לא לפחד ממה יגידו, לא לפחד מהפחד, להעז לאהוב את עצמי, להעז לאהוב בכלל, להודות על האבא המדהים שאני ולהזכיר לעצמי שאני שווה!
גם אם החיים מפתיעים אותי, ככה שאני לא אדע מאיפה זה בא לי, אני אראה להם עם מי יש להם עסק!
שרית גרמה לי להבין שלפעמים, מגיע לי לחגוג הצלחות של עצמי, שגם כוס יין זו חגיגה של הצלחה!
למדתי כמה חשוב להשקיע בעצמי, ביכולות שלי, ברצונות שלי, שאם לא אשקיע בעצמי, לא אוכל להיות אדם טוב יותר, אבא טוב יותר, בן זוג טוב יותר, חבר טוב יותר, אח טוב יותר ובן טוב יותר, כזה שמעריך ומודה כל יום על מה שיש!
אז המסקנה שלי די ברורה! אני מציע לכם 2 הצעות שוות זהב כמו היום הזה:
1. אם אתם חושבים לעבור כזה תהליך, כיתבו לה. היא משהו מיוחד באמת, ואתם יודעים שאם אני ממליץ על מישהו/מישהי/משהו זה שווה את זה!
2. כנסו לדף מעורר ההשראה שלה ותבינו על מה אני מדבר. כל מילה מיותרת – שרית בן שימול – sarit ben shimol

דברו איתי