התפתחות אישית

היתרונות באימון להתפתחות אישית​

לכולנו יש רגעים בחיים, בהם אנו זקוקים ליד תומכת, להדרכה, לליווי ולהנחיה. קבלת סיוע וליווי, היא עוצמה גדולה שבאמצעותה, אנחנו משתפרים, משפרים את איכות החיים שלנו ומקבלים את היתרון, של הכנסת איש מקצוע לתהליך קבלת ההחלטות שלנו.

למה דווקא איתי?​

בחירה בתהליכי אימון איתי, היא בחירה באינטואיציה, במקצועיות ובמסירות מלאה. אני מלווה כל אחד מהמתאמנים שלי, בכל נושא, עד לתחושה של המתאמן, כי הוא יכול להמשיך מכאן לבד, בזכות הכלים שהענקתי לו ושהוא רכש בעזרתי, במהלך המפגשים שלנו.

בשיטה שלי – התבוננות נכונה במצב, קבלת החלטה על הדרך הנכונה ויישום תכנית פעולה מדויקת – יביאו לתוצאות הנכונות. גישה זו עזרה ועדיין עוזרת לי להתמודד עם אתגרים שונים במגוון תחומי החיים ואני שמחה לאפשר לך, ללמוד את השיטה ולהתאים אותה אליך.

למי זה מתאים?​

אימון אישי מתאים לכולם. אני מתמחה בליווי בכלל תחומי החיים – הורות, שינויים בחיים, זוגיות, יציאה מהארון, קושי רגשי, אימון לשינוי קריירה ועוד.

מה החלום שלך?

אימון אישי

אימון אינטימי בכל תחומי החיים

כולנו צריכים מדי פעם, מישהו מבחוץ שישים לנו מראה, שיראה לנו את הדרך, שימקד אותנו ושיעזור לנו לקבל החלטות או לעבור תקופות מאתגרות. האימון האישי, מספק לך בדיוק את זה. ליווי להצלחה אישית. כלים ושיטות ובעיקר תובנות, שיישארו איתך וילוו אותך עוד שנים רבות, בכל דילמה, בכל אתגר ובכל החלטה בדרך.

מבנה האימון

המסגרת הבסיסית של האימון הינה סדרה של  12 מפגשים של שעה, המתקיימים אחת לשבוע פיזית או וירטואלית. מסגרת זו גמישה בהתאם לצרכים שלך.

תוכן הפגישות

הפגישות הראשונות של התהליך מוקדשות למיקוד התהליך: הכרות, יצירת חזון אישי ומיקוד מטרה לתהליך. המשך התהליך מתמקד בהגעה למטרה, כאשר הפגישה האחרונה היא פגישת סיכום, סגירה וגזירת תובנות ליישום עצמאי מעבר למסגרת האימון.

אני מזמינה אותך לקליניקה הפיזית או הווירטואלית שלי לבחירתך, לעבור תהליך ולעבודה עצמית מרתקת, שנעשה יחד.

אימון בכל צבעי הקשת

אימון אישי לקהילה הלהטבקי"ת

יציאה מהארון, מכל ארון, מלווה באתגרים רבים. קבלה עצמית, ההכלה של הסביבה, התמודדות עם מקומות ואנשים חדשים ובעיקר, שינוי תפיסה משמעותי ואתגרים יום-יומיים איתם צריך להתמודד.

אימון אישי לקהילה הלהטבקי"ת

כאמא לטרנסג'נדר וכפעילה משמעותית בקהילה ובעמותות שונות בתחום התמיכה והליווי, אני מכירה היטב את הקהילה, את תהליכי היציאה מהארון ואת קשיי ההתמודדות. 

אך כל יציאה מהארון וכל מסע כזה, הוא שונה ומיוחד והוא רק של מי שעובר אותו.

אני כמאמנת אישית, משלבת את ההיכרות שלי עם הקהילה ואת המיומנויות שלי כמאמנת, לסייע לכם בכל שלב בו אתם נמצאים, בכל קושי אותו אתם חווים וכמובן, בתמיכה ובקבלה מלאה שלכם.

אני מזמינה אתכם להשאיר פרטים כאן באתר או ליצור עימי קשר טלפוני, להכרות ראשונית ובדיקה אם אני מתאימה לכם לדרך משותפת, באימון אישי.

אימון קריירה

מה החלום שלך?

אנחנו בוחרים במסלול לימודים/תחום עיסוק מסוים, מסיבות שונות. כסף, יציבות, משפחה, עסק משפחתי, נסיבות החיים ועוד

אם הגעתם לפה, כנראה שאתם רוצים לעשות שינוי בקריירה שלכם. שיפור? מציאת הדרך שלכם אולי?

אין ספק שבעולם הדינמי והמשתנה בו אנחנו חיים, העולם מתפתח ומביא אותנו למקומות של התפתחות לצדו ויחד אתו.

מה הסיבות לשינוי קריירה?

שינוי בקריירה יכול לנבוע ממשבר עולמי גדול שמשפיע על הכלכלה (היי קורונה), מסגירה של עסק משפחתי, ממיצוי ושעמום בקריירה הנוכחית שלכם או פשוט מרצון לשינוי, לגיוון או להגברת יכולת ההשתכרות שלנו.

שלוש השאלות החשובות

בדומה לתחומים אחרים בחיים שלנו, סיפוק מקצועי והגשמה אישית, מגיעים מחיבור בין 3 מניעים רצונות וצרכים, מיומנויות וכישורים וכמובן התאמה.

  • מה אני אוהב לעשות, רוצה ללמוד?
  • מה הם היכולות, החוזקות, הכישורים, והמיומנויות שלי?
  • מהו הניסיון והתאמה אישית?
עונים על השאלות ומוצאים תשובות ודרך – יחד

בתהליך אימון קריירה איתי, נעשה עבודה משותפת של דיוק התשובות לשאלות האלה ונכוון יחד לחזון מקצועי / תעסוקתי שרלוונטי ונכון לך, בנקודת הזמן והמקום הנוכחי בחייך. אני לא מבטיחה שנישאר רק בתחום הקריירה, אבל מה שבטוח, זה שבסוף התהליך, שנינו נדע עליך יותר והדרך, תהיה ברורה יותר ומעשית יותר.

גילי

רציתי להודות לך על תהליך מעצים שעברנו יחד. בפגישות איתך התבהרו לי מטרות יותר מדויקות שהצבתי לעצמי, גיליתי שאני יכולה להאמין בעצמי ולדייק את הצרכים

קרא עוד »

חלי

וואו ! הנה הסתיימה לה תקופה מיוחדת עבורי. מסע שעסק רק בי! שהוקדש רק לי! לרצונותיי, חלומותיי, שאיפותיי, עוצמותיי. חוויה סוחפת שטלטלה את רגשותיי. בכיתי,

קרא עוד »

דברו איתי